Půjčovna vybavení

Vážení zákazníci,

naše firma se nachází v samém centru Lyžařského areálu Malinovka v Bedřichově v Jizerských horách. Od podzimu 2008 jsou naše prostory zrekonstruovány    v novém apartmánovém domě Nisa.


V letní sezóně se zabýváme půjčováním a servisem kol. Horská kola, dětská kola, dětské sedačkykoloběžky a také elektrokola, dále dětské přívěsné vozíky za jízdní kola, vozíky pro pejsky. Pro miminka do 10 měsíců vložku Croozer a Thule miminkovník.  Pokud chcete zažít nevšední zážitek z výletu, rádi Vám zapůjčíme tandemové kolo (dvoukolo). Největší půjčovna přívěsných vozíků za kolo v okolí.

Více informacích naleznete na našich stránkách

 

V zimní sezoně je v naší prodejně v  provozu skiservispůjčovna lyží a snowboardů a prodejna. Dále prodáváme snowboardysjezdové lyže i běžecké vybavení včetně příslušenství. 

Naší předností jsou zejména bezkonkurenční ceny na trhu v poměru ke kvalitě. Nabídka je koncipována tak, aby si vybral jak začátečník, tak i náročný lyžař. A navíc veškerá výzbroj prochází po každém půjčení pravidelným servisem. Toto vše je u nás možné i z pohodlí Vašeho domova s využitím internetové rezervace. Tento systém jsme v naší firmě zavedli jako jedni z prvních na našem trhu. Lyže, snowbordy či jakékoliv další vybavení, které budete požadovat, tedy brýle, helmy, boty, vázání, hůlky a další, si vyberete v naší internetové půjčovně a my Vám sportovní potřeby zarezervujeme.
 
Pro naše ubytovné máme připravenou i zvýhodněnou cenu půjčovného!
 
Více informací níže