Pokoj č.1

Pokoj č. 1 je umístěn v prvním nadzemním patře s výhledem na sjezdovku. Součástí pokoje jsou dvě samostaná lůžka, noční stolky a lampičky. Na zdi je umístěna TV na dálkové ovládání. V předsíňce u pokoje je velká šatní skříň a je z ní možnost přímého východu na venkovní terasu. K pokoji č. 1 náleží obývací pokoj a koupelna s přímým vstupem z pokoje. V obývacím pokoji jsou krbová kamna, rozkládací sedací souprava a další nerozkládací sedací souprava. Na zdi je umístěna velká TV. 


Pokoj č.2

Pokoj č. 2 je umístěn v prvním nadzemním patře. Součástí pokoje jsou dvě samostaná lůžka, třílůžková palanda (dolní část dvoulůžko, horní část jedno lůžko), noční stolky a lampičky. Na zdi je umístěna TV na dálkové ovládání. Pokoj je vybaven klimatizací. Součástí pokoje je velká šatní skříň, stůl a 3 židle. K pokoji č. 2 náleží koupelna, která má vchod z předsíně u hlavní chodby. 


Pokoj č.3

Pokoj č. 3 je umístěn ve druhém nadzemním patře s výhledem na sjezdovku. Součástí pokoje jsou dvě samostaná lůžka a dvě miniložnice s dvoulůžkem o šíři 160 cm, hlavní pokoj je vybaven šatní skříní, komodou, stolem a židlemi, u postele je noční stolek a lampička. Na zdi je umístěna TV na dálkové ovládání. V miniložnici  je umístěna komoda na oblečení. K pokoji č. 3 náleží koupelna, která má vchod z předsíně u hlavní chodby v 1. nadzemním patře (za kuchyní). 


Pokoj č.4

Pokoj č. 4 je umístěn ve druhém nadzemním patře. Součástí pokoje jsou dvě samostaná lůžka, další dvě samostatná nižší, stohovatelná lůžka a třílůžková palanda (dolní část dvoulůžko, horní část jedno lůžko). Pokoj je vybaven šatní skříní, komodou, stolem a židlemi, u postelí jsou noční stolky a lampičky. Na zdi je umístěna TV na dálkové ovládání. K pokoji č. 4 náleží samostatná koupelna, která má vchod z předsíně u hlavní chodby v 1. nadzemním patře (za kuchyní). 


Pokoj č.5

Pokoj č. 5 je umístěn ve druhém nadzemním patře. Součástí pokoje dvoulůžková postel o šíři 160 cm, komoda, sklápěcí stolek a židle. Na zdi je umístěna TV na dálkové ovládání. K pokoji č. 5 náleží koupelna, která má vchod z předsíně u hlavní chodby v 1. nadzemním patře (za kuchyní). 


Nenechte si utéct žádnou akci!

Souhlasím se zpracováním osobních údajů